Кинотеатр COSMO Multimall

COSMO Multimall

Кінотеатр розташований на першому, другому та третьому поверхах COSMO MULTIMALL. KINOMAN має 11 залів, із них 5 на 136 місць, 2 на 82 місць, 1 на 40 місць та 1 на 42 місця, а також 2 VIP-зали на 20 місць. Усі вони спроектовані максимально комфортно для глядачів. Щоб вам було зручно, як удома, кожний зал обладнаний зручними м’якенькими кріслами та окремими підставками для попкорну та напоїв. Крім того, глядацька зала побудована як амфітеатр, що дозволяє однаково добре бачити екран із будь-якої точки кінозалу.

Справжні кіномани неодмінно оцінять наші VIP-зали, які обладнані зручними і м’якими кріслами-реклайнерами. Вони розкладаються, як крісла в салоні першого класу авіалайнера, – так само можна не лише сидіти, але й лежати.

Кінотеатр оснащений високоякісним устаткуванням: звуковою системою JBL, цифровими проекторами BARCO та CHRISTIE, процесорами Dolby. Спеціальне акустичне покриття дозволяє максимально передати звукові спецефекти новітніх блокбастерів, це звук, який пронизує все тіло.

Звуковая система
JBL
Проекторы
BARCO и CHRISTIE
Процессоры
Dolby Digital
Surround-EX
2 VIP-зали
Персональні окуляри

Персональні 3D окуляри

Шановні глядачі! Для перегляду фільмів у 3D форматі Ви можете використати власні поляризаційні окуляри, або ж придбати нові на касах кінотеатру чи бару. По-перше, це гігієнічно. По-друге, при відвідуванні кінотеатру наступного разу Вам не потрібно буде купувати окуляри знову.